Litery świetlne 3D pleksi

Litery z plexi wykonujemy wyłącznie z plexi barwionej w masie. Litery są wyginane ręcznie stąd czas ich produkcji jest dłuższy niż standardowych litery podświetlanych od frontu. W literach z plexi tył wykonany jest z PCV 8mm lub 10mm na którym znajduje się oświetlenie LED. Obecnie wykorzystujemy moduły z soczewkami, które pozwalają na ładne rozmycie światła.


Projektowanie stelaży pod montaż liter z styroduru Poza przygotowaniem i wykonaniem samych liter oraz znaków ze styroduru oferujemy dodatkowe usługi związane z zaprojektowaniem oraz wykonaniem stelaży służących do umieszczenia reklamy na elewacji lub ścianie wewnętrznej budynku. Dzięki temu montaż nośnika przebiega w szybki sposób, nie angażujący dodatkowych środków i czasu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail w celu uzyskania szczegółowej oferty oraz uzgodnienia warunków współpracy w zakresie realizacji zamówień o niestandardowym charakterze. 

PLEKSA
Dostępne kolory pleksi z którego są wykonane Boki i Lico.
OŚWIETLENIE LED
LED-y dostosowane do każdego rodzaju kasetonu w zależności grubości i wielkości.
ZASILACZE
MEAN WEALL do systemów oświetleniowych LED wodoszczelne IP67
etapy prac nad twoim zamówieniem
1
Sprawdź naszą ofertę
Sprawdź co oferujemy, przy każdym produkcie masz możliwość złożenia zapytania.
2
Złóż zapytanie ofertowe
W zapytaniu ofertowym musisz wypełnić wszystkie pozycje potrzebne nam do wyceny. Zostaw swój telefon i maila, a my odezwiemy się do Ciebie
3
Przesyłamy wycenę
Przygotowaną wycenę według Zapytania ofertowego, przesyłamy mailem do akceptacji
4
Realizujemy projekt
Po zaakceptowaniu projektu, ustalamy warunki montażu lub wysyłki. Realizujemy projekty szybko i sprawnie.