Litery świetlne 3D alurapid

Litery LED to obecnie jedna z podstawowych form oznaczenia firmy, instytucji oraz innych obiektów. Do budowy liter przestrzennych LED używamy jakościowych materiałów tj.: plexi kolorowej lub plexi oklejonej folią translucentną ewentualnie dla większych liter poliwęglanu litego, profilu aluminiowego - który stanowi bok litery, PCV grubości 8 lub 10mm. Gotowa litera składa się z z tyłu w postaci, który jest nośnikiem dla oświetlenia LED oraz czaszy zbudowanej z plexi oraz aluminium. Taka litera rozświetlona jest od środka co nadaje jej doskonałą czytelność w nocy, jednak dzięki swojej przestrzennej budowie jest doskonale widoczna również za dnia. Co jest bardzo istotne dla większości Klientów - litery podświetlane utożsamiają obiekt budowlany z firmą.


Projektowanie stelaży pod montaż liter z styroduru Poza przygotowaniem i wykonaniem samych liter oraz znaków ze styroduru oferujemy dodatkowe usługi związane z zaprojektowaniem oraz wykonaniem stelaży służących do umieszczenia reklamy na elewacji lub ścianie wewnętrznej budynku. Dzięki temu montaż nośnika przebiega w szybki sposób, nie angażujący dodatkowych środków i czasu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail w celu uzyskania szczegółowej oferty oraz uzgodnienia warunków współpracy w zakresie realizacji zamówień o niestandardowym charakterze. 

Profil 3D
Rodzaje i dostępne kolory Profilu.
OŚWIETLENIE LED
LED-y dostosowane do każdego rodzaju kasetonu w zależności grubości i wielkości.
ZASILACZE
MEAN WEALL do systemów oświetleniowych LED wodoszczelne IP67
PLEKSA
Dostępne kolory pleksi.
etapy prac nad twoim zamówieniem
1
Sprawdź naszą ofertę
Sprawdź co oferujemy, przy każdym produkcie masz możliwość złożenia zapytania.
2
Złóż zapytanie ofertowe
W zapytaniu ofertowym musisz wypełnić wszystkie pozycje potrzebne nam do wyceny. Zostaw swój telefon i maila, a my odezwiemy się do Ciebie
3
Przesyłamy wycenę
Przygotowaną wycenę według Zapytania ofertowego, przesyłamy mailem do akceptacji
4
Realizujemy projekt
Po zaakceptowaniu projektu, ustalamy warunki montażu lub wysyłki. Realizujemy projekty szybko i sprawnie.